Ogłoszenie

Avek forum:
Avek

O mnie:
Imię: Kasia
Ksywa: Na forum: Nalin, W rl: Kazik :P
Zainteresowania: sTS, zwierzęta, przyroda
Lat: 13
Ulubiona potrawa: Spagetti
Ulubiona muzyka: To co leci w radiu :P
Ulubiony kolor: Pomarańczowy
Parę słów o sobie: Jestem szalona (mam to po mamie :P), mam złe dni jak każdy człowiek...

#1 2010-06-27 19:45:17

 Nalin

Simomaniaczka

Skąd: ja mam ten długopis?
Zarejestrowany: 2009-11-18
Posty: 19
Punktów :   

Sztuki walki - Sim Fu

W Chinach można uczyć się sztuk walki - Sim Fu. Z każdym poziomem nasz sim dostaje nowy pas.

Pas Biały od 1 poziomu
Pas Żółty od 2 poziomu
Pas Pomarańczowy od 3 poziomu
Pas Zielony od 4 poziomu
Pas Niebieski od 6 poziomu
Pas Brązowy od 8 poziomu
Pas Czarny od 9 poziomu

Od poziomu 2: możemy trenować na łamaczu desek. Gdy rozbijamy bloki z kosmicznej skały, obok nas mogą pojawiać się minerały i kamienie. Trzeba uważać, bo sim który nie ma jeszcze wystarczających umiejętność może przy rozbijaniu desek i bloków  skaleczyć się w ręke. Otrzyma wtedy negatywny nastrójnik
Od poziomu 3: simowie mogą walczyć z innymi simami, czyli przeprowadzać spiringi
Od poziomu 5: sim może medytować. Gdy długo medytuje może się zeneportować (teleportować)
Od poziomu 7: sim może trenować innych simów

Gry nasz sim jest w Chinach może wziąść udział w Wielkim Turnieju. Musi najpierw przez telefon wyzwać na pojedynek przydzielonego mu przeciwnika. Gdy sim go odwiedzi, i beda mogli przeprowadzić sparing punktowany. Im więcej zwycięstw, tym większa ranga turniejowa naszego sima. Kiedy nasz sim ma 5 range turniejowa jest Wielkim Mistrzem

Rangi:
W budowie ^^

Na targu w Shang Simla można kupić specjalny przyrząd do treningu i łamacz desek.

W rozwijaniu tej umiejętność pomaga cecha zdyscyplinowany


"Kto pyta nie błądzi..."

"Kocham zwierząta,...bo znam ludzi"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biaklan.pun.pl www.kolo100olsztyn.pun.pl www.hajtownia.pun.pl www.knsp-ukw.pun.pl www.reserve.pun.pl